Pomoc drogowa  

lawetą o ładowności do 16 ton

Działamy całą dobę

  Nasza firma oferuje przewóz towarów sypkich przy pomocy wywrotek na terenie woj. Warmiński mazurskiego, podlaskiego oraz usługi lawetą o ładowności do 16 ton na terenie całego kraju. Lawetą przewozimy sprzęt ciężki budowlany, rolniczy, kamery, pomosty i inne duże gabaryty o masie do 16 ton.


Profesjonalna pomoc drogowa

 

Niestety nawet najlepsze auto może odmówić posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie i nawet najlepszemu kierowcy może przydarzyć się kolizja na drodze. W takiej sytuacji warto mieć pod ręką telefon do profesjonalnej pomocy drogowej.

 

 

Fachowa pomoc drogowa i bezpieczne holowanie

 

Zatrudniamy najlepszych specjalistów i możemy pochwalić się nowoczesnymi lawetami dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na światowym poziomie. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji zleceń. Dzięki nam mogą Państwo zaoszczędzić sporo cennego czasu, pieniędzy i nerwów. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że kompleksowa pomoc drogowa wcale nie musi dużo kosztować.

 

Szeroka i rozbudowana oferta

 

Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Zajmujemy się nie tylko holowaniem pojazdów, ale również drobnymi naprawami bezpośrednio na miejscu oraz wymianą opon. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży i na bieżąco staramy się poszerzać naszą ofertę usługową, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować usługi na coraz to wyższym poziomie. Wszystkie zlecenia obsługujemy nowoczesną i niezawodną lawetą o ładowności do 16 ton.

 

 

pomoc drogowa

Kompleksowe usługi holowania

 

Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy kompleksową pomoc drogową 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych mechaników z dużym doświadczeniem, dlatego też mają Państwo 100% pewność, że wasze auto jest w dobrych rękach. Współpracujemy z najlepszymi warsztatami i specjalistami, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Do oferty naszej firmy zalicza się również wyciąganie samochodów z rowów albo wyciąganie aut zablokowanych w błocie lub śniegu. Nasza pomoc drogowa zajmuje się również holowaniem pojazdów z garażów podziemnych i wielopoziomowych. Jeżeli mają Państwo całkowicie zablokowany pojazd albo uszkodzony układ jezdny, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszej pomocy.

 

Fachowa pomoc drogowa od a do z

 

Dysponujemy nie tylko nowoczesną flotą, ale również specjalistycznymi narzędziami, dlatego też możemy zaproponować Państwu awaryjne otwieranie samochodów i ładowanie akumulatora. Zajmujemy się ponadto wymianą żarówek, bezpieczników, płynów hamulcowych i pasków klinowych. Wszystkim naszym klientom zapewniamy miłą obsługę i fachowe wsparcie. Jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem, dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Możemy pochwalić się nie tylko stosownymi licencjami i certyfikatami, ale również ubezpieczeniem OC przewoźnika, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się o przewożone auto. Nasza pomoc drogowa jest doskonałym wyborem nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm. Jesteśmy gotowi do krótkodystansowych i długodystansowych tras. Holujemy nie tylko auta osobowe, ale również wielkogabarytowe.

 

Najlepsza pomoc drogowa teraz do Państwa dyspozycji.