Transport

Transporty lawetą i wywrotkami

 

Transport towarów i pojazdów to w dzisiejszych czasach coraz trudniejsze logistycznie zadanie. Tym bardziej, że wiele przedsiębiorstw działa dziś na dużą skalę i swoje usługi oferuje nie tylko we własnym regionie, ale również na terenie całego kraju i za granicą. Do tego, by przewóz mógł odbywać się w sposób skoordynowany, skuteczny, a przede wszystkim opłacalny niezbędne są odpowiednie środki transportu. Nasza firma oferuje przewóz towarów sypkich przy pomocy wywrotek i usługi lawety i ładowności do 16 ton na terenie woj. warmińsko-mazurskiego.

 

Transport towarów sypkich wywrotkami

 

Wywrotkami transportuje się przede wszystkim różnego rodzaju materiały sypkie, przede wszystkim znajdujące zastosowanie w budownictwie i przemyśle. To bardzo wygodny środek transportu. Załadowana wywrotka może bez problemu wyładować przewożony towar w docelowym miejscu, niezależnie od tego, w jakim stopniu jest w nim rozwinięta infrastruktura. Właśnie dlatego samochody tego rodzaju znajdują tak szerokie zastosowanie w budownictwie. Transportowany materiał może zostać wyładowany w miejscach takich, jak na przykład place budowy. W praktyce jest to również najbardziej popularny i najczęściej wybierany środek transportu dla materiałów budowlanych, takich jak piasek, żwir, gruz, czy kamienie. Jest to metoda zarówno tania, jak i efektywna. Transport materiałów produkcyjnych wywrotkami to również doskonałe rozwiązanie w przemyśle związanym z produkcją materiałów budowlanych.

transport kołowy

Nasza firma posiada samochody o zróżnicowanej pojemności, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klientów. Samochody, które wykorzystujemy pozostają zawsze w nienagannym stanie technicznym, dlatego usługi są zawsze realizowane na czas i bez żadnych istotnych zakłóceń. O stan techniczny naszych pojazdów dba zespół wykwalifikowanych mechaników. Dlatego właśnie w regionie mamy opinię firmy solidnej i niezawodnej, której usługi stoją pod względem jakości zawsze na najwyższym poziomie. Oferujemy transport materiałów sypkich na terenie całego województwa, a współpraca z klientem zawsze odbywa się na jasnych, określonych z góry i uczciwych zasadach. Staramy się by współpraca z nami zawsze przebiegała tak, by klienci byli zadowoleni i wracali do nas chętnie – co zawsze udaje się nam osiągnąć.

 

Transport pojazdów lawetą

 

Prace budowlane i związane z szeroko rozumianą inżynierią lądową wymagają zastosowania bardzo różnorodnych maszyn i narzędzi. Wiele ze stosowanych tu maszyn (jak na przykład pojazdy gąsienicowe) nie jest dostosowanych do poruszania się po drogach utwardzonych. Wiele z nich z kolei, ze względu na specyficzną konstrukcję nie może być dopuszczona do poruszania się po drogach publicznych. Warto też wspomnieć, że przejazd wielu maszyn budowlanych (o ile jest oczywiście możliwy) na duże odległości, ze względu na duże zużycie paliwa najczęściej nie jest opłacalny. Dlatego właśnie konieczne jest zastosowanie lawety, która przewiezie maszyny do właściwej destynacji nie tylko tanio, ale i bezpiecznie.

Podobnie jak pozostałe pojazdy, lawety których usługi oferujemy zawsze pozostają w doskonałym stanie technicznym i są niezawodne. Umożliwiają nie tylko przewożenie pojedynczych, dużych maszyn i pojazdów, ale również wygodny transport kilku mniejszych. Używane przez nas lawety mają ładowność do 16 ton.