Sprzedaż kruszywa

Sprzedaż kruszyw

 

Naszym klientom oferujemy różnego  kruszywa – w bardzo atrakcyjnych cenach - wraz z ich transportem, a także – jeśli zachodzi taka potrzeba - kompleksową obsługę różnego rodzaju inwestycji budowlanych w tym zakresie. Do dyspozycji mamy wysokiej jakości kruszarki, które pozwalają na wytworzenie kruszywa o różnej ziarnistości, a dzięki temu mamy możliwość dopasowania surowców do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Niezależnie od ilości zamówionego u nas kruszywa, zlecenia zawsze realizujemy terminowo. Co więcej, dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były konkurencyjne i w pełni spełniały Państwa oczekiwania.

 

Sprzedaż kruszyw – bogata oferta

 

W naszej ofercie w ciągłej sprzedaży znajdują się m.in.: 


żwir - występuje w kilku rodzajach, a zatem dobiera się go w zależności od tego do jakich celów będzie wykorzystany;


piasek – płukany sortowany, który charakteryzuje się wysoką zawartością krzemionki;


pospółka piaskowo-żwirowa, która dzięki dobrym właściwościom filtracyjnym, mechanicznym i dużej nośności z powodzeniem wykorzystywana jest na przykład w drogownictwie;


tłuczeń – kruszywo naturalne łamane, idealnie nadające się do powierzchni drogowych i kolejowych, oraz do produkcji betonu; 


tłuczeń – gruz kruszony, który powstaje w wyniku recyklingu gruzu betonowego i który jest wstępnie sortowany w celu oddzielenia wszelkiego rodzaju odpadów;


grys – który powstaje podczas mechanicznego rozdrabniania tłucznia; 


ziemi – różnego rodzaju, w tym także ziemia ogrodowa, czy też ziemia do podniesienia terenu bądź wyrównania działki.

 

Tego typu kruszywa z powodzeniem można stosować jako materiał wzmacniający do utwardzania chociażby dróg czy placów, ale też jako podłoże wzmacniające pod kostkę brukową. Idealnie sprawdzą się również przy wytwarzaniu różnego rodzaju mieszanek betonowych. 


Nasze kruszywa spełniają wszelkie normy, zarówno polskie jak i europejskie. Dzięki wykorzystywanym przez nas urządzeniom i stosowanej technologii, jesteśmy wstanie wyprodukować kruszywo o najwyższej jakości, w pełni zaspokajające oczekiwania klientów.

sprzedaż kruszywa

Sprzedaż kruszyw i ich transport 

 

Prowadzimy nie tylko sprzedaż kruszyw, ale też ich transport pod wskazany adres. Do tego posiadamy nowoczesne maszyny, służące do szybkiego załadunku tychże kruszyw. Nasza firma gwarantuje procesjonalną obsługą, a także terminowość w wykonywaniu powierzanych nam zleceń.


Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas tłuczeń charakteryzował się wysoką jakością, która zagwarantuje satysfakcję naszym klientom. Jesteśmy świadomi tego jak ważne jest odpowiednie składowanie kruszywa i innych surowców, dlatego przywiązujemy dużą wagę do tego, aby były one przechowywane w odpowiednich warunkach.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i różnego rodzaju instytucji oraz przedsiębiorstw. Na życzenie klientów dowozimy towar i zsypujemy go we wskazanym przez niego miejscu. Zapraszamy do nawiązania z nami stałej współpracy, wówczas będziemy mogli zaoferować Państwu dodatkowe, bardzo atrakcyjne rabaty.

W celu pozyskania dodatkowych informacji oraz nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową.