Wynajem sprzętu

Wynajem koparko ładowarki - tanio, szybko, profesjonalnie

 

Szukasz firmy, która oferuje na korzystnych warunkach wynajem sprzętu z operatorem? Jeśli tak, to zapraszamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Oferujemy naszym Klientom profesjonalny dostęp do najwyższej jakości sprzętu, który w trakcie okresu wynajmu będzie kierowany wyłącznie przez nasz wykwalifikowany personel.


Oferujemy koparko ładowarkę CAT427L2 , koparkę gąsienicową CAT 319D oraz wywrotki MAN.

 

Wynajem sprzętu z operatorem - wynajem koparko ładowarki?

 

Oferujemy naszym Klientom kompleksowy wynajem sprzętu budowlanego z operatorem. Naszym zdaniem jest to najefektywniejszy sposób wynajmu profesjonalnych koparek, koparko ładowarek, wywrotek itd. Dlaczego tak uważamy?

 

1. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy w sposób profesjonalny realizują zamówienia z zakresu prac budowlanych z wykorzystaniem w/w sprzętu. Przedkłada się to na większą efektywność pracy, realizację zamówień zgodnie z aktualnymi przepisami i maksimum bezpieczeństwa pracy.

 

2. Wynajem koparko ładowarki wraz z operatorem to wygoda dla naszych Klientów. Nie muszą oni zatrudniać osób z zewnątrz, które - niejednokrotnie - nie posiadają odpowiednich uprawnień i kwalifikacji. Nasze usługi realizujemy kompleksowo, również w zakresie odpowiednich zasobów ludzkich.

 

3. Wynajem sprzętu z operatorem to niższe koszty usługi, wynikające z braku konieczności wykupu stosownego ubezpieczenia. Nasza firma bierze - wraz z naszymi pracownikami - pełną odpowiedzialność za wynajęty Klientom sprzęt.

wynajem sprzętu z operatorem, koparko ładowarki

Profesjonalny wachlarz usług

 

Nasza firma nie ogranicza się wyłącznie do realizacji podstawowych zleceń budowlanych. Jesteśmy profesjonalistami, którzy działają na rynku już od wielu lat. W skład naszych usług wchodzą m.in.:

- Wszelakiego rodzaju prace ziemne, które związane są z wszechstronną niwelacją terenu. Zajmujemy się również korytowaniem (przygotowaniem) gruntu bezpośrednio pod budowę parkingów, chodników i dróg!


- Wszelkie i kompleksowe usługi z zakresu wykopów ziemnych. Przygotowujemy teren pod wylewkę fundamentów, ale też pod przyszłą sieć wodną i kanalizacyjną, elektryczną i teletechniczną. Specjalizujemy się również w realizacji wykopów pod studnie i przydomowe oczyszczalnie ścieków.


- Prace pomocnicze przy rozbiórce i wyburzaniu budynków. Podczas realizacji tego typu zleceń, zawsze dbamy o bezpieczeństwo placu rozbiórki i całego jego otoczenia.

 

Co możemy zaoferować naszym Klientom?

 

Nasi Klienci od lat doceniają współpracę z nami, co możemy potwierdzić stosownymi referencjami. Tak dobre opinie wśród naszych Klientów, zawdzięczamy profesjonalnemu podejściu do realizowanych zleceń.


1. Zawsze skupiamy się na Kliencie i jego potrzebach. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o szybkie i fachowe wykonanie wszelkich prac.


2. Posiadamy szeroki park maszynowy, w skład którego wchodzą nowoczesne koparki, koparko ładowarki, koparki gąsienicowe i wywrotki. Dzięki temu możemy płynnie realizować nawet najbardziej złożone zamówienia.


3. Zapewniamy transport sprzętu bezpośrednio na plac budowy. W ten sposób istotnie skracamy czas realizacji inwestycji budowlanej i związane z tym koszty.


Podsumowując, nasz zespół z przyjemnością zrealizuje każde zlecenie naszych Klientów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde z nich! Do zobaczenia na placu budowy!